לוגו החברה לשרותי איכות הסביבה

החברה לשירותי איכות הסביבה בע”מ (ESC) נוסדה ב-1990 כחברה ממשלתית במטרה לטפל בכל הפסולת המסוכנת שמיוצרת בישראל. במשך השנים התפתחה החברה וכיום היא מספקת לתעשייה, למכוני המחקר, למעבדות ולבעלי עסקים מגוון שירותים רחב בתחום איכות הסביבה.
לחברה מפעל לטיפול בפסולת מסוכנת ו-3 מעבדות מתקדמות ומוסמכות: מעבדה אנליטית, מעבדת ריח ומעבדה לבדיקות אסבסט. כמו כן מספקת החברה שירותי ניטור אוויר. בנוסף, לאחר שביצעה שיקום מוצלח של הקרקע בנאות חובב, משמשת החברה בשנתיים האחרונות כזרוע ביצוע של מדינת ישראל לשיקום קרקעות המדינה.
בנוסף, לאחר שביצעה שיקום מוצלח של הקרקע בנאות חובב, משמשת החברה בשנתיים האחרונות כזרוע ביצוע של מדינת ישראל לשיקום קרקעות המדינה. המפעל מטפל במגוון רחב של פסולת: אורגנית, אי-אורגנית ומוצקה. פסולת אורגנית המתקבלת במפעל מנותבת לשריפה מבוקרת במתקן חברת “אקוסול (ישראל)”, הממוקם בשטח מפעל החברה, או לטיפול במפעלים מאושרים בחו”ל.
פסולת אי-אורגנית מטופלת בשיטות כימיות: נטרול, דטוקסיפיקציה ומחזור. פסולת אי-אורגנית לפני הטמנה מטופלת בטכנולוגיה ייחודית של מיצוק/ייצוב לפני הטמנה, על פי הדירקטיבה האירופית. פסולות מוצקות מועברות להטמנה במטמנות מבוקרות ואטומות שנבנו על פי תקני ה-EPA האמריקני.
החברה מקיימת קשרים הדוקים עם חברות בכל רחבי העולם לפיתוח טכנולוגיות חדשות לטיפול בפסולת חומרים מסוכנים. עוד מספקת החברה שרותי יעוץ, דיגום ועבודות באתרי הלקוחות.
החברה פועלת תוך הקפדה על תקנים, כללי בטיחות ושיקולים מקצועיים, במטרה לשמור על בטיחות וגהות העובדים במפעל והתושבים בסביבה ומשתפת פעולה עם הארגונים הירוקים לשמירה על איכות הסביבה. החברה פועלת לחיזוק הקשר עם הקהילה ושימורו, הן באמצעות פורום ציבורי והן על ידי הפקת מערכי הדרכה ואביזרי לימוד בנושאים כמו טיפול בפסולת מסוכנת ושמירה על איכות הסביבה.
החברה לשירותי איכות הסביבה רואה בעובדיה נכס אנושי חשוב שיש לקדמו ולטפחו ומשקיעה בהתמדה מאמצים ומשאבים רבים בהדרכה, הכשרה והסמכה, הן בנושאים מקצועיים והן בנושאי בטיחות וגהות.
חזון החברה
להיות החברה המובילה בישראל במתן פתרונות אקולוגיים מתקדמים, להתברג בחזית הידע העולמי, לפתח וליישם טכנולוגיות חדשניות לשמירה על איכות הסביבה, לשמש מודל לחיקוי ולפעול מתוך אחריות ומחויבות להגברת המודעות הסביבתית ולשיפור איכות הסביבה בישראל – כל זאת למען התעשייה, התושבים, והדורות הבאים. לחברה תקן 9001:2000 ISO, 14001:2004 ISO, 18001 OHSAS, 17025 IEC/ISO והיא חברה בארגון Responsible Care.
לחברה גם תקן ISO37000 למניעת שחיתות ושוחד.

צור קשר

08-6503713

08-6572235

[email protected]