לוגו גז טכנולוגיות וכימיקלים

החברה נוסדה במטרה לענות על הצרכים ההולכים וגדלים של השוק הישראלי בתחום של גזים מיוחדים באיכות הגבוהה ביותר לשוק המיקרואלקטרוניקה. גזים אלה הם בעלי ריכוז גבוה עם תעודת מפרט (COA) ומפרטי זיהום.
במהלך השנים הרחבנו את תחום פעילותנו מגזים המיוחדים אך ורק למיקרואלקטרוניקה גם ליבוא של גזים מיוחדים, תערובות גזים, גזי כיול ועוד.
גז טכנולוגיות מאחסנת ומספקת גזים מיוחדים, נדירים, בריכוז גבוה במיוחד של גז (מעל 99.995%), עבור לקוחות בתעשיות שונות, הכוללים האלקטרוניקה, פטרוכימיה והתעשייה הפרמצבטית. בנוסף לכן יש לגז טכנולוגיות את הידע והניסיון כדי לעזור ללקוחות למצוא את הפתרון הטוב ביותר בתחום הגזים הייחודים.
גז טכנולוגיות מייבאת תערובות גז, וכל שילוב של שני מרכיבים או יותר, עבור לקוחות בתעשיות השונות הכוללים תעשיות האלקטרוניקה, המזון, ייצור המתכת. הספקים שלנו מסוגלים לייצר תערובות גז ברמת דיוק של חלקיק למיליון (ppm) וחלקיק למיליארד (ppb) הנדרשים על ידי לקוחות.
גזים כגון פרופאן, אתילן, מימן ברומיד (HBr), מימן כלורי (HCl), אמוניה, הם חלק מרשימת הגזים המסופקים ע”י החברה. בשנים האחרונות פיתחה גז טכנולוגיות וכימיקלים את תחום הכימיקלים המיוחדים וכיום יש באפשרותנו לספק כימיקלים שונים המותאמים לתעשיות שונות כגון הפארמה, הכימיה,
מיקרואלקטרוניקה, תעשיה ביטחונית וכימיקלים מיוחדים למחקר.
לגז טכנולוגיות יש ידע מקצועי וניסיון רב כדי לספק תמיכה טכנית ללקוחותיה בתעשייה.
לחברה שני מרכזים לוגיסטיים בנאות חובב בדרום, ובמגדל העמק בצפון, בשטח כולל של 12,000 מ”ר.
לגז טכנולוגיות מגוון פתרונות אחסון, שינוע, והובלת חומרים מסוכנים לכל רחבי הארץ.
הבטיחות בגז טכנולוגיות הינה ערך עליון- צוות העובדים מעודכן ובקיא באופן הטיפול בחומרים השונים ובציוד המתאים. הצוות עובר באופן שוטף הדרכות מקצועיות והשתלמויות בחו”ל.
גז טכנולוגיות וכימיקלים פועלת בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות השונות בנאות חובב (פיקוד העורף, המשרד לאיכות הסביבה, מד”א, מכבי אש ועוד). ניתן לערוך סיור מקצועי באתרנו בנאות חובב (בתאום מראש).

צור קשר

08-6371660

08-6571665

www.gastech.co.il