קבוצת דור נוסדה בתחילת שנות ה-60 והינה החברה הגדולה בישראל לשיווק מתנול ומ.ט.ב.א, כשבבעלותה חברות בנות, הפועלות בתחומי האקולוגיה, תעשייה וסחר של כימיקלים ושרותי לוגיסטיקה.
הניסיון, הידע והמקצוענות שנצברו במהלך עשרות שנים של עבודה, הכוללים השקעה אדירה במחקר ופיתוח, מיצבו את מעמדה של דור כחברה בינלאומית מובילה בתחום תחליפי דלק לתחבורה והיא נחשבת ספקית ידע חובקת עולם.
דור נשענת על מומחיות רב תחומית ובכל שנות פעילותה המשיכה לחתור למצוינות תוך שהיא מרחיבה בהתמדה מיזמים חדשים, במטרה להציב רף חדש של חדשנות ואיכות.
באמצעות חברות הבנות דור מייצרת ומשווקת כיום קשת רחבה של מוצרים הכוללים: מוצרי אנרגיה כמתנול ומימן, תמיסת אוריאה לתחבורה ולתעשייה, שרפים ודבקים, סולבנט ייחודי לתעשיית הפרמצבטיקה, דשנים לחקלאות ועוד. בנוסף, עוסקת בהשבה ומיחזור ממיסים, לטובת צמצום כמות הפסולת והזיהום בישראל.
בקבוצת דור מועסקים עובדים במגוון תפקידים החל ממחקר ופיתוח, דרך טכנולוגיה וייצור ועד שיווק, ופועלת באמצעות 3 אתרים הממוקמים בחיפה, עתלית ונאות חובב.

תעשייה ישראלית מסורתית
דור שמה דגש על ריכוזו של מערך הייצור בישראל וייעודו גם לצריכה מקומית אשר הופכים אותה לבעלת השפעה ניכרת על שימור, ייצור ועל צריכה כחול־לבן בישראל.

מדיניות סביבתית
הקבוצה משקפת בחזונה את נושא ההקפדה על עקרונות הקיימות, העומד בבסיס ערכיה, ומשקיעה משאבים רבים בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למען שמירה על איכות הסביבה.

בטיחות
המחויבות והדאגה לבטיחות העובדים הן חלק מערכיה של החברה, החל מצוותי העובדים בשטח ועד לחברי ההנהלה הבכירה. לדור סדרת הוראות בטיחות מקיפה למניעת פגיעה בחיי אדם וסביבת עבודה בטוחה והיא עורכת בקרה מתמדת בכל מפעליה.

תרומה לקהילה
תחום האחריות החברתית הינו מערכיה הבולטים של דור, והחברה משקיעה רבות בקיום של פעילויות התנדבותיות לאורך השנה כגון:  פעילויות שונות לטובת ארגונים ועמותות התומכים באוכלוסיות חלשות (ילדים, נכים, קשישים וכד'), מתן תרומות כספיות וגיוס כספים למען מטרות חשובות.

היוזמה העיקרית של דור ומנוע הצמיחה שלה הוא מחקר פיתוח ויישום מתנול כתחליף דלק נקי, ובטוח והיא משתפת פעולה עם מוסדות אקדמיים וארגונים גדולים ברחבי העולם בחיפוש אחר אנרגיה ירוקה וטכנולוגיות לפתרונות אקולוגיים.

הקבוצה מקפידה לעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר של המשרד לאיכות הסביבה וכן בעלת תקני איכות  ISO 9001, ISO 14001 ותקן 18001:2007 OHSAS.

צור קשר