לוגו RINCHEM COMPANY, INC

חברת רינקם בע"מ היא ספקית צד שלישי של שירותי תובלה עבור חברות בתחומים כגון תעשיות המוליכים למחצה, הכימיקלים, האנרגיה הסולארית, הדלקים והגז, התרופות והביוטכנולוגיה.

בפריסה לאורך צפון אמריקה וחלקים מאסיה, אירופה והמזרח התיכון, רינקם מפעילה רשת של אמצעי תובלה ואחסנה מבוקרת טמפרטורה לצורך פתרונות ניהול כימיקלים יעילים ברמה הגלובלית.

רינקם פעילה מ 1976- ומספקת את שירותיה כבר שלושים ושמונה שנים. רינקם מציעה מגוון רחב של שירותי פתרונות תובלה, כולל שירותי אחסון מותאמים ומרובי לקוחות, שירותים באתר הלקוח, בדרכים ובתובלה מקומית, שינוע מכולות ושירותי נמל, ניהול החזרת מכולות ריקות, ייעוץ בנוגע לשרשרת אספקה וניהול משאות גלובלי.

רינקם פועלת לקיים את כל החוקים והתקנות המקומיים, הלאומיים והבינלאומיים הקשורים בניהול ,(IMDG) כימיקלים, כולל עמידה בדרישות משרד התחבורה, הקוד להובלת חומרים מסוכנים בים
ודרישות רגולטוריות נוספות. נוסף על המוניטין (IATA) הקוד להובלה אווירית של חומרים מסוכנים של בטיחות ויעילות, רינקם פועלת להפחית את ההשפעה של לקוחותיה על הסביבה על ידי פיתוח
פתרונות לוגיסטיים המיישמים טכנולוגיות חדישות ונקיות יותר. פתרונות שרשרת האספקה הירוקה של רינקם מספקים שקיפות ותגובה משופרים ברשת התובלה , המובילים בתורם לעתודות מלאי
מופחתות, מיטוב ההעמסה על משאיות, הפחתת כמות משלוחים והקילומטרים לשינוע עבור לקוחותיה.

רינקם ישראל
חברת רינקם בע"מ מפעילה מרכז לוגיסטי המתפרש על למעלה מ- 5000 מ"ר בנאות חובב (רמת חובב), ישראל. השירותים באתר כוללים אחסון בתנאים מיוחדים, אחסון מבוקר טמפרטורה וטיפול בכימיקלים וגזים, בעיקר עבור תעשיית המוליכים למחצה. רינקם מספקת שירותי אחסון, תובלה ואספקה בכל העולם, עבור תאגידים וחברות מרשימת "פורצ'ן 500 ", הפעילות בתעשיות המוליכים למחצה, יצור כימיקלים, צבע וציפויים, דלקים וגז, תעשייה סולארית, תעשיית התרופות ותעשיית הביוטכנולוגיה.במרכז יש מספר אזורי אחסנה ייעודיים בטמפרטורות שונות, אזורי הפרדה כימית, אמצעים מותאמים לדיכוי שרפות, אמצעים לטיפול בשפך, תחלופת אוויר ומערכות אבטחה המספקות פתרונות מקיפים ומותאמים ללקוחות שאנו משרתים.המפעל החדש מצויד גם בחדר נקי לצורך טיפול בכימיקלים וגזים בסביבה נקייה.

לניהול מחסן, המספקת ללקוחות שקיפות מלאי על פני Chem-Star™ המפעל מיישם את מערכת עשרים ושישה האתרים של רינקם מסביב לעולם. המפעל בנאות חובב גם מיישם אחסנה במעברים צפופים ומערכת מונחית-מחשב המגבירה את הדיוק והיעילות של איסוף ההזמנות.

חברת רינקם משתמשת בטכנולוגיות ותהליכי הגנה על רכוש על מנת להבטיח אחסון, תובלה, טיפול והפרדה בטוחים של גזים וכימיקלים מסוכנים.

צור קשר

08-8586635

08-8524702

[email protected]