לוגו AICL

מוצרי הברום המיוצרים במפעל זה, כמו במפעלים נוספים של החברה בארץ ובחו"ל, משמשים מגזרים רבים בתעשייה ובחקלאות: מזון, דלק, תרופות, צבעים, קוסמטיקה, חומרי צילום, חומרי הדברה, חומרים למניעת התלקחות (לתעשיות האלקטרוניקה, ביגוד, פלסטיקה וטקסטיל), חומרים לטיפול במים, מוצרי ביניים לתעשיית התרופות, כימיקלים לתעשיית קידוחי הנפט, מוצרים לחיטוי קרקע

מפעל תרכובות ברום, שהחל לייצר בשנת 1978, הינו הגדול במפעלי הייצור של קבוצת כי"ל מוצרים תעשייתיים (ICL-IP) ואחד מהגדולים מסוגו בעולם. מוצרי הברום המיוצרים במפעל זה כמו במפעלים נוספים של החברה בארץ ובחו"ל משמשים מגזרים רבים בתעשייה ובחקלאות: מזון, דלק, תרופות, צבעים, קוסמטיקה, חומרי צילום, חומרי הדברה, חומרים למניעת התלקחות (לתעשיות האלקטרוניקה, ביגוד, פלסטיקה וטקסטיל), חומרים לטיפול במים, מוצרי ביניים לתעשיית התרופות, כימיקלים לתעשיית קידוחי הנפט, מוצרים לחיטוי קרקע ונפח ועוד. המוצרים כ-70 במספר, משווקים לכל העולם באמצעות מערכת השיווק והמכירות של החברה הממוקמים במרכזי סחר בינלאומיים. הטיפול בברום ובתרכובותיו מחייב ידע, התמחות ומיומנות, והיכרות עמוקה של שוק הצרכנים, המוצרים והשימושים. מרבית הידע הוא פרי פיתוח עצמי של ענף המחקר של החברה ושל תמ"י (מכון המחקר המרכזי של חב' כימיקלים לישראל). בשיתוף פעולה עם לקוחות מפתחים פתרונות ייחודיים לקשת רחבה של יישומים בהתאם לצרכים ולדרישות. קבוצת הברום מקפידה על איכות המוצרים, על אספקה ללקוח לשביעות רצונו המלאה, על מערך תמיכה רחב המלווה בשירות אדיב ואמין.

תקן בינלאומי לאיכות
במפעל תרכובות ברום, כמו ביתר אתרי החברה ואגפיה, מיושמת תפיסת הניהול לאיכות כוללת בכל שלבי הפעילות: תכנון, רכש, ייצור ושיווק.
גם צעד זה, מעמיד את החברה בשורה הראשונה של חברות התעשייה הבינלאומית. החברה זכתה במקום הראשון בתחרות "פרס האיכות הלאומי בתעשייה ע"ש יצחק רבין" לשנת 2001. זוהי הפעם השנייה שחברת הברום זוכה בפרס האיכות הלאומי בתעשייה, הפרס הקודם ניתן בשנת 1998. הפרס הוענק בגין פעילויות נרחבות בתחום האיכות ופעילות צוותי השתפרות, שימוש במיתולוגיה של שש סיגמא ועיבוד מצויינות.

בטיחות ואיכות הסביבה מפעל תרכובות ברום בנאות חובב הוסמך בשנת 1997 לתקןISO 14000 , התקן הבינלאומי לניהול מערך איכות הסביבה, והינו בין ראשוני החברות בעולם כולו שהוסמכו לכך. שימור איכות הסביבה, מהווה תנאי מרכזי לפעילות מפעלי החברה. פעילות זאת מתבצעת בהתאם לתקנים ארציים ובינלאומיים. משאבים רבים מושקעים בטיפול שוטף ובטיפול מונע החל מראשית פיתוחו של המוצר, דרך ייצורו במפעל וכלה בשינועו ליעדו. הדאגה לאיכות הסביבה ולבטיחות, נמצאים בראש סדרי העדיפויות של החברה, שאינה חוסכת בהשקעות בנושא.

מחויבת חברתית כתרבות עסקית קבוצת הברום מעורבת בחיי הקהילה ורואה בפעילות הקהילתית את אחת מאבני היסוד של התרבות החברתית שלה. הנהלת הקבוצה מאמינה בחשיבות הקשר ההדוק שלה ושל עובדיה עם הקהילה ומפנה משאבים כספיים ואנושיים ליעדים אלו, נענית לפניות לסיוע ותמיכה המגיעות אליה מגופים שונים הפועלים למען ועם הקהילה וגם יוזמת פעילויות למען הקהילה. תחומי ההתנדבות הם רחבים ומתפרשים על פני ענפי החינוך, איכות הסביבה, התרבות, סיוע לאוכלוסייה נזקקת ועוד. קבוצת הברום מאמצת מועדוניות לילדים בסיכון בבאר שבע, במסגרת פרויקט ארצי של "החברה לישראל", כי"ל ובנותיה. הסיוע למועדוניות נעשה באמצעות סיוע כספי וחומרי ובאמצעות פעילויות העשרה שונות ומגוונות על ידי ליווי והשתתפות פעילה של עובדי החברה. הקבוצה מעודדת פעילות התנדבותית של אנשיה בהמשך למדיניות החברה ולתרבותה העסקית למחויבות לקהילה בה חיים עובדיה ובני משפחותיהם.

בטיחות ואיכות הסביבה מפעל תרכובות ברום בנאות חובב הוסמך בשנת 1997 לתקן ISO 14000, התקן הבינלאומי לניהול מערך איכות הסביבה, והינו בין ראשוני החברות בעולם כולו שהוסמכו לכך. שימור איכות הסביבה, מהווה תנאי מרכזי לפעילות מפעלי החברה. פעילות זאת מתבצעת בהתאם לתקנים ארציים ובינלאומיים. משאבים רבים מושקעים בטיפול שוטף ובטיפול מונע החל מראשית פיתוחו של המוצר, דרך ייצורו במפעל וכלה בשינועו ליעדו. פעילות זאת מתבצעת בהתאם לתקנים ארציים ובינלאומיים. קיים קשר שוטף עם המוסדות התחיקתיים בנושא זה, במטרה להתעדכן בשינויים ולהתאים את הפעילות לסטנדרטים

הדאגה לאיכות הסביבה ולבטיחות, נמצאים בראש סדרי העדיפויות של החברה, שאינה חוסכת בהשקעות בנושא. בשנת 2001 זכה מפעל "תרכובות ברום בע"מ" בתעודת הצטיינות בתחרות "מגן השר לאיכות הסביבה בתעשייה" שהוענקה על ידי נשיא המדינה, מר משה קצב. הפרס הוענק על פעילות המפעל, מאמציו והישגיו במניעת מפגעים סביבתיים ולקידום השמירה על איכות הסביבה בישראל.

צור קשר

08-6544748

www.icl-group.co.il

map