לוגו קופלק מקבוצת ישראל pnibro

חברת קופולק (1949) בע"מ נוסדה בשנת 1945 ונמצאת בבעלותה המלאה של החברה האמריקאית Phibro animal health corporation לחברת קופולק שני מפעלים בארץ: האחד בפתח תקוה והשני בנאות חובב שבנגב. המפעל בפתח תקוה עוסק בפיתוח, ייצור ושיווק של תרכיזי ויטמינים לעופות ובקר ותוספות מזון לבעלי חיים.

החברה אף פיתחה ידע בייצוב הויטמינים A1 ,D3 ,K3. בארץ חברת קופולק הינה היצרן והמשווק העיקרי של תרכיזי ויטמינים לבעלי חיים. החברה מספקת שורה ארוכה של שירותים לתעשיית המזון לבעלי חיים.

עיקר השירותים הם תזונאים הנותנים לווי מקצועי צמוד ללקוחות החברה, מעבדה אנליטית המבצעת מגוון רחב של בדיקות כימיות ומיקרוביולוגיות הנחוצות לתעשיית המזון ולול ניסיונות המאפשר לחברה לבדוק ולהעריך תוספות מזון ותרופות וטרינריות חדשות.

החברה אף משווקת תוספי מזון רפואיים ושאינם רפואיים ,וכן תרופות ווטרינריות. משום כך נותנת החברה ללקוחותיה לווי צמוד של רופאים ווטרינרים.

מוצרי חברת קופולק נמצאים בפיקוח מתמיד של מעבדת החברה הבודקת ומבקרת את האיכות, ומאושרים על ידי מכון התקנים בתו התקן ISO 9001. המפעל השני של חברת קופולק הוקם בשנת 1979 בנאות חובב.
במפעל זה הושקעו מאז כספים רבים על מנת להביאו לגודל ולתשתית אשר יענו על צורכי החברה.

המפעל מייצר מגוון רחב של מוצרי ביניים בכימיה אורגנית, מוצרים לתעשיית התרופות, בשמים וכן תרופות וטרינריות.

מעל 90% מהייצור במפעל בנאות חובב מיועד לייצוא לשווקי העולם.

במתקנים למוצרים הוטרינריים מיצרים את התרופות ניקרבזין ואמפרוליום. תרופות אלו קיבלו את אישורו של ה F.D.A – האמריקאי. תרופות אלו משווקות על ידי חברות תרופות רב לאומיות בהסכמים ארוכי טווח.
לפני מספר שנים רכשה חברת קופולק את החברה האנגלית WYCHEM, המייצרת מוצרים המיועדים לניסויים קדם תעשייתיים, הן בתחום הפרמצבטי כימי ובתחומים אחרים. כיום חברת קופולק מעסיקה כ 210 – עובדים ומחזור מכירות החברה, כולל החברות הבנות עמד בשנה הכלכלית האחרונה על סך של 81 מיליון דולר, מתוכם,49 מיליון דולר ייצוא מישראל.

צור קשר

073-2643800

08-6572260

www.koffolk.co.il

map