מועצת נאות חובב השיקה אפליקציית ניטור אוויר חדשה

תנשמו עמוק אפליקציה חדשה! נאות חובב ניטור אוויר

צעד נוסף להגברת השקיפות עם הקהילה:המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב השיקה אפליקציה חדשה, באמצעותה ניתן לצפות במידע עדכני אודות מדד איכות האוויר. היישומון פותח במטרה להנגיש את תוצאות ניטור האוויר בזמן אמת לציבור ולשתף את אנשי פארק התעשייה בנתונים אלו.

היישומון מציג את הנתונים על פי התקן הישראלי ומאפשר לצפות בהם במספר תצורות: לפי אזור גיאוגרפי, מזהם ספציפי ונתונים מטאורולוגים. כמו כן, ניתן לבצע השוואות ולבחון מגמות ושינויים לאורך הזמן, עבור כל אחד מהנתונים הנמדדים. המידע מוצג במספר רבדים: אינדיקציה חזותית (קלה להבנה) באמצעות סקאלה של צבעים (ירוק-תקין, אדום-לא תקין), מדד מספרי – המצביע על מידת התאמה של הריכוזים לערכי סביבה וכן מידע מפורט לפי מזהם ותחנת ניטור.

מנהל היחידה הסביבתית, ניר חסון התייחס למיזם ואמר: "מועצת נאות חובב משקיעה מאמצים רבים בפיקוח, אכיפה וניטור אויר, ומאמצים אלו נושאים פירות ובאים לידי ביטוי באיכות האוויר הטובה. כיום, מדדי איכות האוויר זמינים לכל מי שמעוניין בכך. שקיפות מהווה כלי לשיפור מתמיד באיכות האוויר".

את היישומון ניתן להוריד כעת בחינם בחנות האפליקציות Google Play וב- App Store בקישור המופיע להלן או בחיפוש "נאות חובב ניטור אוויר".

עבור משתמשי אייפון: https://apple.co/2n2kp93

עבור משתמשי אנדרואיד: http://bit.ly/2F4QgNO

חזרה